Randevu

Randevu almak için lütfen formu doldurun.

DOĞU YILDIRIM

Kişisel Deneyim ve Biyografi

Doğu Yıldırım, Işık Üniversitesi Psikoloji Lisans programını İngilizce tamamlayıp mezun olmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesinde Klinik Psikoloji (Tezli) yüksek lisans programında "Kemik kanseri hastalarının psikolojik dayanıklılığının depresyon ve ölüm kaygısıyla ilişkisinin üzerine incelenmesi" adlı tez çalışması ile başarıyla tamamlamış ve onur derecesi ile mezun olmuştur. Ruh sağlığı alanında çalışmalarına ve eğitimlerine devam etmektedir.

Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastahanesinde, 5. Psikiyatri kliniğinde stajını tamamlamış, aynı zamanda Balıklı Rum Hastahanesinde uzun dönem staj yapmıştır. Klinik ofiste/ muayenede lisans döneminde çalışmıştır. Bu süreçte birçok vakayı yakından takip etme ve tedavi süreçlerine dahil olmuştur; depresyon , travma sonrası stres bozukluğu , okb , yeme bozukluğu , kaygı bozuklukları , bipolar , şizofreni , madde bağımlılığı.

MMPI VE SCID-5 Testlerini Danışanlarına Aktif Olarak Uygulamaktadır

Bilişsel ve Davranışçı Terapi eğitimini temel ve ileri düzey BDT eğitimleriyle tamamlamıştır.

  • Depresyon
  • Kaygı Bozuklukları
  • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
  • Obsesif- Kompulsif Bozukluk
  • Yaygın Anksiyete Ve Depresyon
  • Yeme Bozuklukları
  • Kişilik Bozuklukları

İngiltere'de Psychwire tarafından düzenlenen Diyalektik Davranışçı Terapi eğitimini tamamlamıştır.

Birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır ve almaya devam etmektedir.

İyi derecede Türkçe ve İngilizce bilmektedir.

Klinik Psikolog Doğu Yıldırım

Hizmet Alan Danışanlar Ne Söylüyor

b.......c
b.......c

“OKB Hastasıydım. Düzelmez, geçmez sanıyordum ama hocamın uyguladığı terapi ve aynı zamanda iletişimi süperdi. Doğu hocam teşekkürler”

m....e
m....e

“Doğu Bey, beni çok ağır bir depresyondan uzun soluklu bir terapi süreci ile kurtardı, kendisi ne yaptığını bilen ve somut şeyler sunan iyi bir hoca, teşekkürler.”

n.....t
n.....t

“Kaygı problemleri yaşıyordum, terapi sürecim devam etmekte ve bugün geldiğim noktada daha iyi ve sağlıklıyım diyebiliyorum çevremde bu değişimin farkında olunca daha bir motive oluyorum, Teşekkürler Doğu Bey”

U...O
U...O

“Çok tedavi ve terapi aldım ancak Okb durumum doğu hocam sayesinde düzeldi. Aynı zamanda kendisi işini seven , insana değer veren kıymetli bir hoca. Teşekkürler Hocam”

P....Ş
P....Ş

“Depresyon sorunu yaşıyordum uyku düzenim çok bozuktu , hayattan zevk almıyor ve aile içi iletişimim çok kötü noktadaydı. Terapiye bir arkadaşımın zoruyla gittim diyebilirim fakat Doğu Hocam yaptığı terapi ve ilgisi ile beni bu durumdan kurtardı çok teşekkürler.”

Randevu talepleriniz için formu doldurun.