Randevu

Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Online Terapi

Online Terapi

Online terapi günümüzde pandemiyle birlikte birçok uzmanın tercih ettiği aynı zamanda danışanlarında iş, okul veya genel olarak yoğun yaşam biçimlerinden dolayı tercih ettikleri bir yöntemdir. Aynı zamanda; terapiye, psikolojik/psikiyatrik görüşmeye karşı çekimserliği olan, önyargıları bulunan kişilerde online terapi hizmetleri almaktadır, bu sayede bakış açılarının değişme fırsatı oluşmaktadır. Günümüzde aktif olarak kullanılan bu teknik kolay, basit ve ulaşılabilir olduğundan tercih edilmektedir.

Online Terapi Randevu

Online terapide, yüz yüze olan seanslar gibi randevular oluşturulabilir. Aynı zamanda, seans ve tedavi planlamaları, yüz yüze yapılan seanslar ile aynı şekilde yapılmaktadır. Formülasyon ve diğer tüm süreçler terapist-danışan arasında belirlenip tedavi protokolüne göre uygulanmaktadır.

Online Terapi Ücretleri

Online terapi ile yüz yüze yapılan seanslar arasında bir fiyat farkı yoktur. Bu durum için en sağlıklı yol seçilecek uzmanla iletişime geçilmesidir.

Dünyada ki tüm bireylere hızlıca ve kolay bir yoldan iletişim sağlayarak hizmet verilmektedir. Online Ataşehir Psikolog, olarak alanında uzman birçok kişi online şekilde danışanlarıyla iletişime geçip, terapi hizmeti vermektedir.

Anahtar Kelimeler: Online Terapi | Ataşehir Psikolog | Ataşehir Klinik Psikolog