Randevu

Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Kadıköy Psikolog

Kadıköy Psikolog

Günümüzde ruh sağlığı alanı ile ilgili birçok çalışma yapılmaktadır ve ruh sağlığı sorunları , tedavilerine alternatif çözümler gün geçtikçe artmaktadır. Kadıköy Psikolog olarak psikoterapi ve tms tedavi hizmetleri aktif olarak vermekteyiz , ruh sağlığı sorunları her kişinin hayatının belli dönemlerinde karşılaşabileceği bir durumdur ve birçok tedavi seçeneği mevcuttur. Depresyon , kaygı bozuklukları , obsesif kompulsif bozukluk , yeme bozuklukları , alkol-madde sorunları hakkında psikoterapi , farmakoterapi etkili çözümler sunmakta: Kadıköy Psikolog olarak Bilişsel Ve Davranışçı Terapi , Diyalektik Davranışçı Terapi , Aile Ve Çift Terapisi , TMS hizmetleri ile sağlıklı çözüm önerileri sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, psikoterapi süreçlerinde Kadıköy Psikolog olarak birçok psikolojik testler uygulamaktayız , psikolojik testler tanı koymak için yeterli değildir ancak gidilecek yolu aydınlatan sağlıklı veriler sunan önemli bir noktadır. MMPI , SCID , MOXO psikolojik testler aktif olarak Kadıköy Psikolog olarak uygulamaktayız. 

Bilişsel Ve Davranışçı Terapi , Kadıköy Psikolog olarak psikoterapi hizmeti sunmaktayız. Bilişsel Ve Davranışçı Terapi üzerine çokça bilimsel araştırma yapılmış ve ruh sağlığı alanında alternatif çözümler üreten bir terapi ekolüdür. Depresyon , kaygı bozuklukları , yeme bozuklukları , obsesif kompulsif bozukluklar , fobiler , travma sonrası stres bozukluğunda ve daha birçok sorunda kalıcı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Diyalektik Davranışçı Terapi , Kadıköy Psikolog olarak psikoterapi hizmeti sunmaktayız. Diyalektik davranış terapisi, kronik intihar düşüncelerinden ve/veya kendine zarar verme davranışlarından kaygı ve depresyona kadar değişen semptomlara sahip bir yetişkin kişide sınırda kişilik bozukluğunu tedavi etmek için 1970'lerde PhD Marsha Linehan tarafından geliştirilmiştir. Bu hastaların tipik olarak tedavi edilmesi imkansız değilse bile "zor" olduğu düşünülüyordu. Dr. Linehan, bozukluğu, duygu düzenleme sisteminin yapılandırılmış bir müdahale ile ele alınabilecek spesifik bir sorunu olarak yeniden çerçevelendirerek yeniden tanımladı. Başta borderline kişilik bozukluğu için geliştirilen bu terapi ekolü birçok ruh sağlığı sorununda etkili olmuştur.

TMS Tedavisi , Kadıköy Psikolog olarak tms ile etkili çözümler sunmaktayız. TMS tedavisi bugün depresyon ve birçok ruh sağlığı sorunlarında kullanılmakta. TMS tedavisi ile ilgili detaylı bilgiler BLOG kısmımızda mevcut.

Kadıköy Psikolog olarak kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ve sağlıklısını vermeyi amaçlıyoruz. Psikoterapi sağlıklı ve yasal bir hizmettir.